III TOR (63 : 63)
Data publikacji: 2015-01-13

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0)7.25-8.10          
1) 8.15 - 9.00 ekonomia i marketing
w reklamie
R. Poniedziałek
52
rysunek i lit. 1
M. Śliwińska
33
j. polski
K. Molisak- Karczewska
45
sprzedaż w rek. 1
R. Poniedziałek
44
j. polski
K. Molisak- Karczewska
45
2) 9.05 - 9.50 el. prawa, psych.
i public relations
R. Poniedziałek
52
rysunek i lit. 1
M. Śliwińska
33
matematyka
B. Szymańska
52
matematyka
B. Szymańska
52
j. polski
K. Molisak- Karczewska
45
3) 10.00 - 10.45 WOS rozsz.
A. Mokras
38
org. rekl. 1
K. Kamińska
44
grafika komp.1
Ł. Idzikowski
48
el. prawa, psych.
i public relations
R. Poniedziałek
21
geogr. rozsz.
A. Moś
39
sprzedaż w rek. 1
R. Poniedziałek
45
4) 11.05 - 11.50 sprzedaz w rek.
R. Poniedziałek
53
org. rekl. 1
K. Kamińska
44
grafika komp.1
Ł. Idzikowski
48
j.n.2               j.a.3
A. Kowalczuk  M. Mirosławska
19                  43
j.a.4               j.a.5
M. Kruszyna    K. Rosada
20                  21
WOS rozsz.
A. Mokras
38
sprzedaż w rek. 1
R. Poniedziałek
44
5) 12.00 - 12.45 wf gr.1           wf gr2
G. Klinowski   P. Zarzecki
01                 02
wf gr.3          wf gr.7
A. Szabunia  M. Radziemski
03                05
matematyka
B. Szymańska
52
j.n.2               j.a.3
A. Kowalczuk  M. Mirosławska
19                  43
j.a.4               j.a.5
M. Kruszyna    K. Rosada
20                  21
religia
T. Głusiec
45
sprzedaz w rek.
R. Poniedziałek
44
6) 12.55 - 13.40 wf gr.1           wf gr2
G. Klinowski   P. Zarzecki
01                 02
wf gr.3          wf gr.7
A. Szabunia  M. Radziemski
03                05
godz.wych.
K. Molisak- Karczewska
45
geogr. rozsz.
A. Moś
39
j.n.2               j.a.3
A. Kowalczuk  M. Mirosławska
19                  43
j.a.4               j.a.5
M. Kruszyna    K. Rosada
20                  32
WOS rozsz.
A. Mokras
38
7) 13.50 - 14.35 geogr. rozsz.
A. Moś
39
el. prawa, psych. i public relations
R. Poniedziałek
45
rysunek i lit. 2
M. Śliwińska
44
wf gr.1           wf gr2
G. Klinowski   P. Zarzecki
01                 02
wf gr.3          wf gr.7
A. Szabunia  M. Radziemski
03                O4
historia i społeczeństwo
W. WRagiel
38
8) 14.40 - 15.25   etyka
W. WRagiel
38
religia
T. Głusiec
34
rysunek i lit. 2
M. Śliwińska
44
grafika komp. 2
Ł. Idzikowski
44
org. rekl. 2
K. Kamińska
48
 
9) 15.45 - 16.30   etyka
W. WRagiel
38
  grafika komp. 2
Ł. Idzikowski
44
org. rekl. 2
K. Kamińska
48