| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.15 -8.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.05 - 8,50 |
  | J. polski M. Kimnes 41 |
1 Projektowanie zieleni A. Tokarska-Osyczka 7 2 Projektowanie zieleni B. Hawryluk 50 |
J. angielski II K. Kasprowiak 34 J. niemiecki II gr2 M. Olejnik-Rutkowska 33 |
  |
3. 9,00 - 9,45 |
  | WF 1 W. Bodes 01 S WF 2 W. Markowski 02 S |
1 Projektowanie zieleni A. Tokarska-Osyczka 7 2 Projektowanie zieleni B. Hawryluk 50 |
Podstawy przedsiębiorczości M. Kubicka 34 |
J. niemiecki II gr1 D. Pilarczyk 19 j |
4. 9,55 - 10,40 |
J. angielski II K. Kasprowiak 18A j |
J. Angielski I gr1 A. Savchenko 32 j J. Niemiecki I M. Olejnik-Rutkowska 18A j J. Angielski I gr2 A. Burka-Michalska 20 j |
1 Projektowanie zieleni A. Tokarska-Osyczka 7 2 Projektowanie zieleni B. Hawryluk 50 |
2 Kosztorysowanie N. Śliwińska 5 1 Kosztorysowanie A. Tokarska-Osyczka 4 |
Historia ogrodów B. Hawryluk 50 |
5. 10,55 - 11,40 |
J. polski M. Kimnes 7 |
Matematyka rozsz. J. Wróblewski 46 |
1 Projektowanie zieleni A. Tokarska-Osyczka 7 2 Projektowanie zieleni B. Hawryluk 50 |
J. Angielski I gr1 A. Savchenko 50 J. Niemiecki I M. Olejnik-Rutkowska 46 |
Biologia E. Żemojtel-Soszka 51 |
6. 11.50 - 12.35 |
J. polski M. Kimnes 7 |
Podstawy przedsiębiorczości M. Kubicka 7 |
1 Projektowanie zieleni A. Tokarska-Osyczka 7 2 Projektowanie zieleni B. Hawryluk 50 |
2 Rośliny w terenie A. Tokarska-Osyczka 47 1 Rośliny w terenie O. Kazińska-Linkowska 20 j |
Religia J. Bielecki 6 |
7. 12.45 - 13,30 |
Matematyka J. Wróblewski 46 |
Rośliny ozdobne A. Tokarska-Osyczka 21 |
Rośliny ozdobne A. Tokarska-Osyczka 7 |
2 Rośliny w terenie A. Tokarska-Osyczka 47 1 Rośliny w terenie O. Kazińska-Linkowska 20 j |
Chemia R. Gawluk 34 |
8. 13.40 - 14,25 |
Matematyka J. Wróblewski 46 |
Chemia R. Gawluk 6 |
WF 1 W. Bodes 01 S WF 2 W. Markowski 02 S |
2 Rośliny w terenie A. Tokarska-Osyczka 47 1 Rośliny w terenie O. Kazińska-Linkowska 20 j |
J. niemiecki II gr1 D. Pilarczyk 19 j J. niemiecki II gr2 M. Olejnik-Rutkowska 50 |
9. 14.30 - 15,15 |
Historia K. Saja 6 |
Rośliny ozdobne A. Tokarska-Osyczka 21 |
WF 1 W. Bodes 01 S WF 2 W. Markowski 02 S |
Religia J. Bielecki 54 j |
Historia K. Saja 21 |
10. 15.20 - 16,05 |
Biologia E. Żemojtel-Soszka 35 |
Godz.wych. A. Tokarska-Osyczka 21 |
Historia i terażniejszość K. Saja 42 |
  |   |
11. 16,10 - 16,55 |
J. Angielski I gr2 A. Burka-Michalska 57 j |
  |   |   |   |
12. 17.00-17.45 |
  |   |   |   |   |