Dnia 20 maja 2026 r. w Warszawie odbyło się podsumowanie
Olimpiady Innowacji Technicznych w Mechanice.
Miło nam ogłosić, że drużyna w składzie:
Angelika Babiś (V TAK), Dawid Biereśniewicz (IV TAK) oraz Agata Pasternak (IV TAK).
ze swoim projektem pt.:
Rybostrada – konstrukcja wspierająca migrację ryb w środowisku rzecznym
otrzymała tytuły finalistów olimpiady.
Opiekunami zespołu byli: Pani Agnieszka Tokarska-Osyczka oraz Pan Mariusz Kłosowski.
Gratulujemy!
