puchar-2

OITwM: Etap centralny

Dnia 20 maja 2026 r. w Warszawie odbyło się podsumowanie

Olimpiady Innowacji Technicznych w Mechanice.


Miło nam ogłosić, że drużyna w składzie:

Angelika Babiś (V TAK), Dawid Biereśniewicz (IV TAK) oraz Agata Pasternak (IV TAK).

ze swoim projektem pt.:

Rybostrada – konstrukcja wspierająca migrację ryb w środowisku rzecznym

otrzymała tytuły finalistów olimpiady.

Opiekunami zespołu byli: Pani Agnieszka Tokarska-Osyczka oraz Pan Mariusz Kłosowski.

Gratulujemy!