Dnia 20 maja 2026 r. w Warszawie odbyło się podsumowanie
Olimpiady Innowacji Technicznych w Ochronie Środowiska.
Naszą drużyna w składzie:
Michalina Milczarkiewicz (IV TAK), Anastasiia Povalinska (IV TAK) oraz Alicja Zawrotniak (IV TAK).
z projektem:
Zielone lata. Projekt adaptacji terenu uwzględniający potrzeby terapeutyczne i rehabilitacyjne mieszkańców DPS dla Kombatantów w Zielonej Górze
zajęła I miejsce w Polsce i uzyskała tytuły laureatów olimpiady.
Opiekunami zespołu byli: Pani Agnieszka Tokarska-Osyczka oraz Pan Mariusz Kłosowski.
Gratulujemy!
