puchar-2

OITwOŚ: Etap centralny

Dnia 20 maja 2026 r. w Warszawie odbyło się podsumowanie

Olimpiady Innowacji Technicznych w Ochronie Środowiska.

Naszą drużyna w składzie:

Michalina Milczarkiewicz (IV TAK), Anastasiia Povalinska (IV TAK) oraz Alicja Zawrotniak (IV TAK).

z projektem:

Zielone lata. Projekt adaptacji terenu uwzględniający potrzeby terapeutyczne i rehabilitacyjne mieszkańców DPS dla Kombatantów w Zielonej Górze

zajęła I miejsce w Polsce i uzyskała tytuły laureatów olimpiady.

Opiekunami zespołu byli: Pani Agnieszka Tokarska-Osyczka oraz Pan Mariusz Kłosowski.

Gratulujemy!

Alicja Zawrotniak