II TR
Data publikacji: 2024-01-02>
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.15 -8.00
         
2.
8.05 - 8,50
1 Podstawy projektowania i rysunku
M. Mazur
48
2 Podstawy projektowania i rysunku
K. Kamińska
44
Matematyka
B. Szymańska
52
Historia rozsz.
W. Ragiel
38
2 Grafika reklamowa
M. Mazur
48
1 Grafika reklamowa
K. Kamińska
44
Kampania reklamowa
T. Kamiński
44
3.
9,00 - 9,45
1 Podstawy projektowania i rysunku
M. Mazur
48
2 Podstawy projektowania i rysunku
K. Kamińska
44
J. polski
M. Milewska
39
Chemia
R. Gawluk
6
2 Grafika reklamowa
M. Mazur
48
1 Grafika reklamowa
K. Kamińska
44
Chemia
R. Gawluk
42
4.
9,55 - 10,40
Podstawy reklamy
T. Kamiński
44
Biologia
W. Szymczyk
21
Podstawy przedsiębiorczości
M. Kubicka
7
J. Angielski I gr1
Ł. Śmiałek
18A j
J. Angielski I gr2
K. Rosada
20 j
Przekaz reklamowy
T. Kamiński
50
5.
10,55 - 11,40
J. niemiecki II gr2
A. Michlik
57 j
J. niemiecki II gr1
M. Olejnik-Rutkowska
20 j
J. niemiecki II gr2
A. Michlik
57 j
J. niemiecki II gr1
M. Olejnik-Rutkowska
18A j
WF 1
P. Zarzecki
03 S1
WF 2
A. Szabunia
O4 S2
Matematyka
B. Szymańska
52
1 Pracownia przekazu i reklamy
K. Kamińska
44
2 Pracownia przekazu i reklamy
M. Mazur
48
6.
11.50 - 12.35
Historia i terażniejszość
K. Saja
6
Godz.wych.
M. Milewska
6
Prawo i przedsiębiorczość
T. Kamiński
44
Podstawy marketingu
M. Mazur
48
1 Pracownia przekazu i reklamy
K. Kamińska
44
2 Pracownia przekazu i reklamy
M. Mazur
48
7.
12.45 - 13,30
Historia
W. Ragiel
38
WF 1
P. Zarzecki
03 S1
WF 2
A. Szabunia
O4 S2
J. polski
M. Milewska
38
Historia
W. Ragiel
38
Podstawy przedsiębiorczości
M. Kubicka
51
8.
13.40 - 14,25
J. Angielski I gr2
K. Rosada
20 j
J. Angielski I gr1
Ł. Śmiałek
18A j
WF 1
P. Zarzecki
03 S1
WF 2
A. Szabunia
O4 S2
J. polski
M. Milewska
38
Biologia
W. Szymczyk
53
1 Multimedia
K. Kamińska
44
2 Multimedia
A. Tokarska-Osyczka
48
9.
14.30 - 15,15
        1 Multimedia
K. Kamińska
44
2 Multimedia
A. Tokarska-Osyczka
48
10.
15.20 - 16,05
         
11.
16,10 - 16,55
         
12.
17.00-17.45
         
Poniżej tabeli ...