III TAK
Data publikacji: 2024-01-02>
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.15 -8.00
         
2.
8.05 - 8,50
Fizyka
D. Paprotny
33
1 Projekt. archit.
A. Tokarska-Osyczka
47
2 Projekt. archit.
M. Kłosowski
20 j
WF 1
G. Klinowski
01 S
WF 2
R. Szpojda
02 S
  Informatyka gr. 2
K. Konopińska
4
Informatyka gr.1
B. Jankowska
5
3.
9,00 - 9,45
J. angielski II
A. Savchenko
54 j
J. niemiecki II gr2
A. Matusewicz-Zarzeczna
18 j
J. niemiecki II gr1
A. Michlik
57 j
1 Projekt. archit.
A. Tokarska-Osyczka
47
2 Projekt. archit.
M. Kłosowski
20 j
WF 1
G. Klinowski
01 S
WF 2
R. Szpojda
02 S
J. polski
M. Kimnes
7
Informatyka gr. 2
K. Konopińska
4
Informatyka gr.1
B. Jankowska
5
4.
9,55 - 10,40
Historia
K. Saja
6
1 Projekt. archit.
A. Tokarska-Osyczka
47
2 Projekt. archit.
M. Kłosowski
20 j
Fizyka
D. Paprotny
33
J. polski
M. Kimnes
7
J. Niemiecki I
A. Matusewicz-Zarzeczna
18 j
J. Angielski I gr1
M. Sudak
18A j
J. Angielski I gr2
Ł. Śmiałek
19 j
5.
10,55 - 11,40
1 Dokumentacja tech.
N. Śliwińska
47
2 Dokumentacja tech.
O. Kazińska-Linkowska
46
1 Projekt. archit.
A. Tokarska-Osyczka
47
2 Projekt. archit.
M. Kłosowski
20 j
J. Angielski I gr1
M. Sudak
18A j
J. Angielski I gr2
Ł. Śmiałek
34
J. Niemiecki I
A. Matusewicz-Zarzeczna
18 j
2 Kosztorysowanie
N. Śliwińska
47
1 Kosztorysowanie
A. Tokarska-Osyczka
45
Matematyka
J. Wróblewski
46
6.
11.50 - 12.35
1 Dokumentacja tech.
N. Śliwińska
47
2 Dokumentacja tech.
O. Kazińska-Linkowska
46
Architektura ogrodowa
M. Kłosowski
47
Architektura ogrodowa
M. Kłosowski
47
Geografia
S. Walter
34
Historia
K. Saja
7
7.
12.45 - 13,30
WF 1
G. Klinowski
01 S
WF 2
R. Szpojda
02 S
Architektura ogrodowa
M. Kłosowski
47
Architektura ogrodowa
M. Kłosowski
47
Matematyka rozsz.
J. Wróblewski
46
Podstawy arch. krajobr.
O. Kazińska-Linkowska
37
8.
13.40 - 14,25
Geografia
S. Walter
39
Matematyka rozsz.
J. Wróblewski
46
Godz.wych.
M. Kłosowski
47
Matematyka
J. Wróblewski
46
Geografia inż.
S. Walter
39
9.
14.30 - 15,15
J. polski
M. Kimnes
33
Matematyka
J. Wróblewski
46
  J. angielski II
A. Savchenko
18A j
J. niemiecki II gr2
A. Matusewicz-Zarzeczna
18 j
J. niemiecki II gr1
A. Michlik
57 j
 
10.
15.20 - 16,05
         
11.
16,10 - 16,55
         
12.
17.00-17.45
         
Poniżej tabeli ...