Konsultacje nauczycieli

Imię i nazwisko nauczycielaPrzedmiotTermin
Andrzej Bembenekhistoria sztukiustalany indywidualnie
Marta Benewiatjęzyk angielskiustalany indywidualnie
Jarosław Błaszczykprzedmioty zawodowe
geodezyjne
ustalany indywidualnie
Witold Bodessiłowniaustalany indywidualnie
Marzena Bojarska-Poznańskaprzedmioty zawodowe
geodezyjne
ustalany indywidualnie
Anna Burghardtprzedmioty zawodowe
budowlane
ustalany indywidualnie
Magdalena Ciesielska-Staniewiczjęzyk angielskiustalany indywidualnie
Sławomir Dąbekprzedmioty zawodowe
budowlane
ustalany indywidualnie
Irena Długaszekreligia, historia i społeczeństwoustalany indywidualnie
Kamila Forysiakjęzyk polskiustalany indywidualnie
Joanna Gielerak-Przybylskajęzyk polskiustalany indywidualnie
Magdalena Głowackamatematykaustalany indywidualnie
Bogumiła Hawrylukprzedmioty zawodowe
arch. krajobrazu
ustalany indywidualnie
Monika Inkówprzedmioty zawodowe
reklamy
ustalany indywidualnie
Bogumiła Jankowskainformatykaustalany indywidualnie
Andrzej Jurkowskibiologiaustalany indywidualnie
Tomasz Kamińskiprzedmioty zawodowe
reklamy
ustalany indywidualnie
Małgorzata Karolakprzedmioty zawodowe
bud. dróg i budowlane
ustalany indywidualnie
Mateusz Kieryłoprzedmioty zawodowe
budowlane
ustalany indywidualnie
Maja Kimnesjęzyk polskiustalany indywidualnie
Grzegorz Klinowskiwychowanie fizyczneustalany indywidualnie
Mariusz Kłosowskiprzedmioty zawodowe
arch. krajobrazu
ustalany indywidualnie
Kamilla Konopińskainformatykaustalany indywidualnie
Anna Kowalczukjęzyk niemieckiustalany indywidualnie
Marek Kruszynajęzyk angielskiustalany indywidualnie
Maria Kubickaprzedmioty zawodowe,
podstawy przedsiębiorczości
ustalany indywidualnie
Agnieszka Kujawa-Bartosikplastykaustalany indywidualnie
Daria Mandziukjęzyk angielskiustalany indywidualnie
Wojciech Markowskisiłowniaustalany indywidualnie
Anna Matusewicz-Zarzecznajęzyk niemieckiustalany indywidualnie
Kinga Mikołajczyk-Kamińskaprzedmioty zawodowe
reklamy
ustalany indywidualnie
Agnieszka Mokraswiedza o społeczeństwieustalany indywidualnie
Andrzej Mośgeografiaustalany indywidualnie
Paweł Murawaprzedmioty zawodowe
bud. wodne i bud. dróg
ustalany indywidualnie
Mariusz Osińskijęzyk polskiustalany indywidualnie
Joanna Panasiukjęzyk angielskiustalany indywidualnie
Dorota Paprotnychemiaustalany indywidualnie
Maciej Pietschprzedmioty zawodowe
geodezyjne
ustalany indywidualnie
Daria Pilarczykjęzyk niemieckiustalany indywidualnie
Andrzej Przybylakmatematykaustalany indywidualnie
Maciej Radziemskiwychowanie fizyczneustalany indywidualnie
Wiesław Ragielhistoriaustalany indywidualnie
Katarzyna Rosadajęzyk angielskiustalany indywidualnie
Grzegorz Rusnakprzedmioty zawodowe
bud. dróg
ustalany indywidualnie
Krystian Sajajęzyk polskiustalany indywidualnie
Hanna Słomczyńskajęzyk angielskiustalany indywidualnie
Anna Szabuniawychowanie fizyczneustalany indywidualnie
Ewa Szałkowskaprzedmioty zawodowe
budowlane
ustalany indywidualnie
Wojciech Szcześniakprzedmioty zawodowe
geodezyjne
ustalany indywidualnie
Robert Szpojdawychowanie fizyczneustalany indywidualnie
Beata Szymańskamatematykaustalany indywidualnie
Małgorzata Śliwińskaprzedmioty zawodowe
reklamy
ustalany indywidualnie
Natalia Śliwińskaprzedmioty zawodowe
arch. krajobrazu
ustalany indywidualnie
Agnieszka Tokarska-Osyczkaprzedmioty zawodowe
arch. krajobrazu,
informatyka
ustalany indywidualnie
Robert Tomakprzedmioty zawodowe
renow. zabytków,
rysunek
ustalany indywidualnie
Sławomir Tyliszczakgeografiaustalany indywidualnie
Sylwia Waltergeografiaustalany indywidualnie
Halina Weberkonstrukcje budowlaneustalany indywidualnie
Bartosz Wiszniewskimatematykaustalany indywidualnie
Jacek Wróblewskimatematykaustalany indywidualnie
Piotr Zarzeckiwychowanie fizyczneustalany indywidualnie
Aneta Ziembickaprzedmioty zawodowe
bud. dróg
ustalany indywidualnie