Konsultacje nauczycieli

Imię i nazwisko nauczycielaPrzedmiotTermin
Andrzej Bembenekprzedmioty zawodoweponiedziałek 16:10-16:55
Marta Benewiatjęzyk angielskiwtorek 16:05
Jarosław Błaszczykprzedmioty zawodowe
geodezyjne
wtorek 16:05
Witold Bodeswychowanie fizyczneśroda 16:10-17:00
Marzena Bojarska-Poznańskaprzedmioty zawodowe
geodezyjne
środa 16:10-16:55
Anna Burghardtprzedmioty zawodowe
budowlane
czwartek 16:10
Magdalena Ciesielska-Staniewiczjęzyk angielskipiątek 15:20
Sławomir Dąbekprzedmioty zawodowe
budowlane
poniedziałek 15:15-16:20
Irena Długaszekhistoriaczwartek 16:05-16:55
Rafał Gawlukmatematykaponiedziałek 16:05-16:50
Joanna Gielerak-Przybylskajęzyk polskiczwartek 16:05-16:55
Magdalena Głowackamatematykaśroda 15:20-16:05
Bogumiła Hawrylukprzedmioty zawodowe
arch. krajobrazu
piątek 15:20-16:05
Monika Inkówprzedmioty zawodowe
reklamy
pierwszy poniedziałek miesiąca 16:05
Bogumiła Jankowskainformatykaśroda 15:20-16:05
Andrzej Jurkowskibiologiapiątek 14:30-15:15
Tomasz Kamińskiprzedmioty zawodowe
reklamy
wtorek 16:05
Małgorzata Karolakprzedmioty zawodowe
bud. dróg i budowlane
wtorek 15:20-16:05
Mateusz Kieryłoprzedmioty zawodowe
budowlane
czwartek 16:10
Grzegorz Klinowskiwychowanie fizyczneśroda 16:10-16:55
Mariusz Kłosowskiprzedmioty zawodowe
arch. krajobrazu
wtorek 15:20-16:05
Kamilla Konopińskainformatykaśroda 15:20-16:05
Anna Kowalczukjęzyk niemieckiponiedziałek 16:05
Marek Kruszynajęzyk angielskiśroda 16:05
Agnieszka Kujawa-Bartosikplastykaśroda 14:30
Urszula Majewskachemiaponiedziałek 16:05-16:50
Wojciech Markowskiedukacja dla bezpieczeństwaczwartek 16:10-16:55
Anna Matusewicz-Zarzecznajęzyk niemieckiśroda 16:05-16:50
Michał Mazurprzedmioty zawodowe
reklamy
środa 15:05-16:50
Aleksandra Michlikjęzyk niemieckiczwartek 15:20-16:05
Kinga Mikołajczyk-Kamińskaprzedmioty zawodowe
reklamy
czwartek 16:15
Agnieszka Mokraswiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwoponiedziałek 14:30-15:25
Andrzej Mośgeografiaczwartek 14:35-15:30
Paweł Murawaprzedmioty zawodowe
bud. wodne i bud. dróg
piątek 15:20
Agnieszka Napierałajęzyk polskiczwartek 15:20-16:05
Mariusz Osińskijęzyk polskiśroda 16:05-17:00
Joanna Panasiukjęzyk angielskiwtorek 16:05-16:50
Dorota Paprotnychemia, fizykawtorek 16:10-16:55
Maciej Pietschprzedmioty zawodowe
geodezyjne
środa 15:20-16:05
Daria Pilarczykjęzyk niemieckiwtorek 15:15-16:00
Mirosław Przybytmatematykaśroda 16:10-16:55
Maciej Radziemskiwychowanie fizyczneczwartek 15:20-16:05
Wiesław Ragielhistoriawtorek 15:20-16:05
Agata Rojas-Mirkiewiczjęzyk hiszpańskiwtorek 17:00
Katarzyna Rosadajęzyk angielskiwtorek 15:20-16:05
Grzegorz Rusnakprzedmioty zawodowe
bud. dróg
poniedziałek 16:10-16:55
Krystian Sajajęzyk polski, historiaponiedziałek 14:30-15:15
Hanna Słomczyńskajęzyk angielskiponiedziałek 16:05-16:50
Małgorzata Sudakjęzyk angielskiponiedziałek 16:05-16:50
Anna Szabuniawychowanie fizyczneponiedziałek 15:20-16:05
Ewa Szałkowskaprzedmioty zawodowe
budowlane
czwartek 16:10
Wojciech Szcześniakprzedmioty zawodowe
geodezyjne
czwartek 16:05-16:50
Robert Szpojdawychowanie fizyczneśroda 15:20-16:05
Beata Szymańskamatematykaponiedziałek 14:30-15:15
Natalia Śliwińskaprzedmioty zawodowe
arch. krajobrazu
kl. IV – poniedziałek 9:00
kl. I-III – środa 16:05-16:50
Agnieszka Tokarska-Osyczkaprzedmioty zawodowe
arch. krajobrazu,
informatyka
czwartek 16:05-16:50
Sławomir Tyliszczakgeografiaczwartek 16:15-17:00
(co dwa tygodnie)
Sylwia Waltergeografiawtorek 7:15-8:00
15:15-16:00
Halina Weberkonstrukcje budowlaneustalany indywidualnie
Jacek Wróblewskimatematykawtorek 15:15-16:00
Piotr Zarzeckiwychowanie fizyczneśroda 15:05-16:50
Aneta Ziembickaprzedmioty zawodowe
bud. dróg
poniedziałek 16:05-16:50
Katarzyna Żokprzedmioty zawodoweponiedziałek 16:10