Nauczyciele

Lista nauczycieli

od 1 września 2020 r.
Nazwisko i imięNauczany przedmiot
Bembenek Andrzejprzedmioty zawodowe
Benewiat Martajęzyk angielski
Beta Romanorkiestra
Błaszczyk Jarosławprzedmioty zawodowe
Bodes Witoldwf
Bojarska-Poznańska Marzenaprzedmioty zawodowe
Burghardt Annaprzedmioty zawodowe
Ciesielska-Staniewicz Magdalenajęzyk angielski
Dąbek Arkadiuszreligia
Dąbek Sławomirprzedmioty zawodowe
Długaszek Irenareligia
Eljasz Katarzynaprzedmioty zawodowe
Forysiak Kamilajęzyk polski
Gielerak-Przybylska Joannajęzyk polski
Głowacka Magdalenamatematyka
Głuszyk-Blandzi Agatapedagog
Hawryluk Bogumiła przedmioty zawodowe
Idzikowska Danuta przedmioty zawodowe
Inków Monika przedmioty zawodowe
Iwanowska Justyna psycholog
Jankowska Bogumiłainformatyka
Jurkowski Andrzej biologia
Kamiński Tomaszprzedmioty zawodowe
Karolak Małgorzata przedmioty zawodowe
Kieryło Mateusz przedmioty zawodowe
Kimnes Maja język polski
Klinowski Grzegorz wf
Kłosowski Mariusz przedmioty zawodowe
Konopińska Kamilla biblioteka, informatyka
Kowalczuk Anna język niemiecki
Kruszyna Marekjęzyk angielski
Kubicka Mariaprzedmioty zawodowe
Kujawa-Bartosik Agnieszkaplastyka, socjoterapeuta
Literski Pawełorkiestra
Mandziuk Dariajęzyk angielski
Markowski WojciechEDB (edukacja dla bezpieczeństwa)
Matusewicz-Zarzeczna Annajęzyk niemiecki
Mikołajczyk-Kamińska Kingaprzedmioty zawodowe
Mikuśkiewicz Dariuszreligia
Mokras Agnieszkahistoria, WOS
Moś Andrzejgeografia
Murawa Pawełprzedmioty zawodowe
Osiński Mariuszjęzyk polski
Panasiuk Joannajęzyk angielski
Paprotny Dorotafizyka, chemia
Pietsch Maciejprzedmioty zawodowe
Pilarczyk Dariajęzyk niemiecki
Przybylak Andrzejmatematyka
Radziemski Maciejwf
Ragiel Małgorzatajęzyk polski
Ragiel Wiesławhistoria, WOS
Rajchel Dominikorkiestra
Rojas-Mirkiewicz Agatajęzyk hiszpański
Rosada Katarzynajęzyk angielski
Rusnak Grzegorzprzedmioty zawodowe
Saja Krystianjęzyk polski, historia
Słomczyńska Hannajęzyk angielski
Sudak Małgorzatajęzyk angielski
Szabunia Annawf
Szałata Jerzyorkiestra
Szałkowska Ewaprzedmioty zawodowe
Szcześniak Wojciechprzedmioty zawodowe
Szpojda Robertwf
Szymańska Beatamatematyka
Szymczyk Wiolettadoradca zawodowy, biblioteka
Śliwińska Małgorzataprzedmioty zawodowe
Śliwińska Nataliaprzedmioty zawodowe
Tokarska-Osyczka Agnieszkaprzedmioty zawodowe
Tomak Robertprzedmioty zawodowe
Tyliszczak Sławomirgeografia
Walter Sylwiageografia
Weber Halinaprzedmioty zawodowe
Wiszniewski Bartoszmatematyka
Wojciechowska Annabiblioteka
Wróblewski Jacekmatematyka
Zając Januszorkiestra
Zarzecki Piotrwf
Ziembicka Anetaprzedmioty zawodowe