Zajęcia pozalekcyjne

Imię i nazwisko nauczycielaNazwa zajęć dodatkowychTermin
Andrzej BembenekPracownia sztukatorsko-modelarskaponiedziałek 15:15-16:00
Jarosław BłaszczykPrzygotowanie do olimpiadywg indywidualnych ustaleń z uczniami
Witold BodesZajęcia ogólnorozwojoweczwartek 15:15-16:00
Marzena Bojarska-PoznańskaKółko geodezyjnewg indywidualnych ustaleń z uczniami
Arleta Burka-Michalska
Anna BurghardtKoło Olimpijczyka OWiUBwtorek 15:15-16:00
Mateusz DudkowiakKółko historycznewtorek 15:25-16:10
Joanna Gielerak-PrzybylskaPrzygotowanie do olimpiadywg indywidualnych ustaleń z uczniami
Tomasz GrabarekZajęcia ogólnorozwojoweśroda 15:20-16:20
Bogumiła HawrylukPrzygotowanie do olimpiadywg indywidualnych ustaleń z uczniami
Monika InkówPrzygotowanie do olimpiadywg indywidualnych ustaleń z uczniami
Bogumiła JankowskaKółko informatycznewg indywidualnych ustaleń z uczniami
Andrzej Jurkowski
Tomasz KamińskiPrzygotowanie do olimpiadywg indywidualnych ustaleń z uczniami
Małgorzata KarolakPrzygotowanie do konkursuwg indywidualnych ustaleń z uczniami
Mateusz KieryłoKoło Olimpijczyka OWiUBśroda 15:15-16:00
Grzegorz KlinowskiZajęcia ogólnorozwojowewtorek 16:05-17:05
Mariusz KłosowskiPrzygotowanie do olimpiadywg indywidualnych ustaleń z uczniami
Kamilla KonopińskaPrzygotowanie do olimpiadywg indywidualnych ustaleń z uczniami
Marek KruszynaZajęcia muzycznewg indywidualnych ustaleń z uczniami
Maria KubickaPrzygotowanie do olimpiadywg indywidualnych ustaleń z uczniami
Wojciech MarkowskiTrening siatkarskiczwartek 15:20-16:05
Anna Matusewicz-ZarzecznaZajęcia dla maturzystów on-linewg indywidualnych ustaleń z uczniami
Michał MazurKółko fotograficzneśroda 15:20-16:05
Kinga Mikołajczyk-KamińskaPrzygotowanie do olimpiadywg indywidualnych ustaleń z uczniami
Agnieszka MokrasZajęcia dla maturzystówponiedziałek 16:20-17:00
Andrzej MośZajęcia dla maturzystówwtorek 16:05-16:55
Agnieszka NapierałaZajęcia teatralneśroda 15:25-16:00
Mariusz OsińskiPrzygotowanie do olimpiadypiątek 18:00 (on-line)
Dorota PaprotnyZajęcia dla maturzystówczwartek 8:00-8:45
Maciej PietschPrzygotowanie do olimpiadypiątek 9:00-10:00
Wiesław RagielPrzygotowanie do olimpiadywtorek 14:30-15:00
Grzegorz RusnakKółko drogowewg indywidualnych ustaleń z uczniami
Krystian Saja„Spotkania z kulturą”wg indywidualnych ustaleń z uczniami
Anna SzabuniaWolontariatpiątek 15:15
Robert SzpojdaZajęcia ogólnorozwojowewtorek 15.15-16:05
Beata SzymańskaFakultety z matematykipiątek 14.30-15:15
Natalia ŚliwińskaPrzygotowanie do olimpiadywg indywidualnych ustaleń z uczniami
Agnieszka Tokarska-OsyczkaPrzygotowanie do olimpiadywg indywidualnych ustaleń z uczniami
Sylwia WalterPrzygotowanie do olimpiady
Zajęcia dla maturzystów
poniedziałek 14:30-15:30
Piotr ZarzeckiPiłka nożnawtorek 15:15-16:00
Aneta ZiembickaKółko drogoweponiedziałek 15:15-15.35
Katarzyna Żok