Zajęcia pozalekcyjne

Imię i nazwisko nauczycielaNazwa zajęć dodatkowychTermin
Marta Benewiatzajęcia dodatkowe
z języka angielskiego
ustalany indywidualnie
Witold Bodeszajęcia ogólnorozwojowewtorek
15:20-16:05
Marzena Bojarska-Poznańskazajęcia dodatkowe
z przedmiotów geodezyjnych
środa
16:05-16:50
Anna BurghardtKoło Olimpijczykawtorek
15:30-16:15
Kamila Forysiakfakultet maturalny IV TOR
czwartek 9:00-9:45
Magdalena Głowackafakultet maturalnyIV TAK
wtorek 8:00-8:50
IV TOR
czwartek 8:00-8:50
Bogumiła Hawrylukprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Monika Inkówprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Bogumiła JankowskaKoło Informatyczneponiedziałek
16:10-16:55
Andrzej Jurkowskiprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Młody Odkrywca1 raz w miesiącu
Tomasz Kamińskiprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Małgorzata Karolakprzygotowanie do konkursuustalany indywidualnie
Mateusz KieryłoKoło Olimpijczykawtorek
15:30-16:15
Maja Kimnes"Recenzownia"1 raz w miesiącu
Grzegorz Klinowskizajęcia sportowewtorek
15:15-16:00
Mariusz Kłosowskiprzygotowania do olimpiadyustalany indywidualnie
Kamilla Konopińskaprzygotowania do olimpiadyustalany indywidualnie
Anna Kowalczukprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Marek Kruszynazajęcia dodatkowe z języka angielskiegoustalany indywidualnie
zajęcia muzyczneustalany indywidualnie
Maria Kubickaprzygotowanie do olimpiadyczwartek
16:05-16:50
Wojciech Markowskizajęcia ogólnorozwojoweczwartek
16:05-16:50
Kinga Mikołajczyk-Kamińskaprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Agnieszka Mokrasprzygotowanie do olimpiadyponiedziałek
15:20-16:05
Paweł Murawaprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Mariusz Osińskiprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Dorota Paprotnyfakultet maturalnywtorek
14:30-15:15
Maciej Pietschprzygotowanie do olimpiadyponiedziałek
14:30-15:15
Daria Pilarczykfakultet maturalnyustalany indywidualnie
Krystian Sajaprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Małgorzata Sudakfakultet maturalnyponiedziałek
16:05-16:50
warsztaty kreatywnegrudzień 2020
Anna SzabuniaWolontariatustalany indywidualnie
Ewa Szałkowskaprzygotowanie do olimpiadyczwartek
16:05-16:50
Robert Szpojdazajęcia ogólnorozwojoweśroda
15:20-16:05
Beata Szymańskazajęcia wyrównawczeIII TBW
czwartek 14:30-15:15
Wioletta Szymczykprzygotowanie do Konkursu Wiedzy Psychologicznejustalany indywidualnie
Natalia Śliwińskaprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Agnieszka Tokarska-Osyczkaprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Sławomir Tyliszczakprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Sylwia Walterprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Jacek Wróblewskifakultet maturalnyponiedziałek
14:30-15:15
Piotr Zarzeckipiłka nożnaponiedziałek
16:05-17:05
Aneta Ziembickaprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie