Doradca zawodowy

Dyżury doradcy zawodowego

Wioletta Szymczyk

 

Poniedziałek     13.00 – 16.30

Wtorek     8.00 – 12.00

Środa     8.00 – 12.00

Czwartek     13.30 – 16.00

Piątek     9.30 – 15.30

 

Gabinet doradcy zawodowego znajduje się
w bibliotece szkolnej

 

Artykuły doradcy – zajrzyjcie i przeczytajcie 🙂

Egzamin maturalny to Big Bang

 

„Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu.
Wszystko co robiłem, to była przyjemność.”

Na pewno zastanawiasz się jaki szczęśliwiec był autorem tych słów. Jeśli myślisz, że był nim spadkobierca wielkiego majątku lub po prostu zwykły leń, jesteś w dużym błędzie!

Zanim zdradzę kim był ten człowiek, chciałabym, żebyś zastanowił/zastanowiła się nad swoją przyszłością i tym, jak siebie widzisz za kilka, kilkanaście lat…? Czy wiesz już jaką pracę chciałbyś/chciałabyś wykonywać? Czy będzie Ci sprawiać przyjemność? A może już zdecydowałeś/zdecydowałaś o swoim zawodzie, jednak nie do końca wiesz jak go zdobyć?

Niezależnie, czy dopiero zacząłeś/zaczęłaś zastanawiać się nad swoją przyszłością zawodową lub szukasz tylko potwierdzenia swojej decyzji, zapraszam Cię na spotkanie ze szkolnym doradcą zawodowym.

Wspólnie ustalimy jakie są Twoje ambicje, możliwości, pragnienia i mocne strony. Pozwoli to nam na przybliżenie Twojej drogi do sukcesu.

Niezależnie od podjętego wyboru, najważniejsze to mieć marzenia. Dzięki nim ludzie osiągają wielkie rzeczy, a niemożliwe staje się możliwe. Tak jak dla autora cytatu przytoczonego na początku, czyli samego…Thomasa Edisona.

Jeżeli jeszcze masz trudności w określeniu tego, co chciałbyś/chciałabyś i mógłbyś/mogłabyś robić w przyszłości, skorzystaj z możliwości uzyskania indywidualnej pomocy szkolnego doradcy zawodowego.

Nazywam się Wioletta Szymczyk i zapraszam Cię na rozmowę.  Spotkania odbywają się od poniedziałku do piątku.